Oferujemy atrakcyjne wirtualne wycieczki po hotelach

 

Wirtualne spacery po hotelach – jakie daja możliwości

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalnie wykonane i efektowne wirtualne wycieczki po hotelach.

Jest to znakomita metoda pozwalająca na zaprezentowanie potencjalnym klientom całego wnętrza hotelu i tym samym zachęcenia takiej osoby do odwiedzenia go w rzeczywistości.

Wirtualny spacer po hotelu oferuje profesjonalną i niezwykle efektywną metodę obracania się w dowolnym kierunku w celu zwiedzenia konkretnego miejsca. Klient może też można spojrzeć do góry lub na dół a także na boki. Tak, więc klient odbywający taka wycieczkę 3D, będzie miał wrażenie jakby znajdował się w hotelu.

Oglądając i zwiedzajac w ten sposób hotele i pensjonaty, potencjalny klient ma możliwość obejrzenia interesujących go szczegółów.

Wirtualne wycieczki po hotelach to znakomita możliwość i okazja na wygodne oglądanie i selekcję danego hotelu bez konieczności jechania na miejsce.

Przygotowana przez nas wirtualna prezentacja Państwa oferty, pozwoli wyróżnić ją na tle innych ogłoszeń. Stacje narciarskie decydujące się na wirtualne spacer mogą liczyć na znacznie większe rozpoznanie wśród potencjalnych klientów.

Wykonywane przez nas wirtualne wycieczki po hotelach prezentują wierne odbicie rzeczywistości, co zwiększa atrakcyjność oferty, a zarazem stają się dobrą reklamą.

Klient ma możliwość odbycia wirtualnego spaceru po hotelu, schronisku, lub też pensjonacie, rozejrzenia się po poszczególnych pomieszczeniach, zobaczenia wszystkich zalet bez wychodzenia z domu.

Dodatki do wirtualnych wycieczek

Na indywidualne życzenie istnieje możliwość umieszczenia w wirtualnej prezentacji dodatków takich jak tekst, efekty dźwiękowe, muzyka, zdjęcia lub galerie zdjęć, lektora, co sprawi, że taka wirtualna wycieczka po stacji narciarskiej i najbliższym otoczeniu wyda nam się jeszcze bardziej ciekawsza.

Zapewniamy Państwu wysoką jakość wykonania wirtualnej wycieczki po hotelu oraz profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...