Tworzymy profesjonalne wirtualne prezentacje salonów samochodowych

 

Zapewniamy:

  • dopasowanie wirtualnych spacerów do wymagań klienta
  • kompleksowe wsparcie techniczne w trakcie, i po realizacji projektu
  • niezwykle atrakcyjne ceny usług

 

Spacer wirtualny po autosalonie – nasza oferta

Oferujemy Państwu wirtualne prezentacje salonów samochodowych.

Interaktywne panoramy i wirtualne wycieczki pozwolą zaprezentować ofertę Państwa salonu samochodowego w dużo ciekawszy sposób niż za pomocą tradycyjnego i statycznego zdjęcia lub galerii zdjęć.

Nasza oferta obejmuje przedstawienie Państwa salonu samochodowego oraz dostępnych w salonie samochodów. Istnieje również możliwość obejrzenia wszystkich modeli aut wewnątrz. Wirtualne wycieczki po salonach samochodowych ułatwią podjęcie decyzji o wizycie w danym salonie.

Wirtualne wycieczki po salonie samochodowym umożliwiają dokładne obejrzenie go. Dzięki możliwości obracania się o 360 stopni  oraz spoglądania w górę i w dół ma się wrażenie obecności danym miejscu.

Dzięki wirtualnej prezentacji klient ma możliwość wstępnej selekcji salonów samochodowych. Zainteresowany kupnem samochodu klient może ich obejrzeć kilka i zdecydować, który autosalon zechce odwiedzić osobiście.

Specjalnie na życzenie klienta

Na Państwa życzenie istnieje możliwość umieszczenia w wirtualnej prezentacji dodatków takich jak tekst, efekty dźwiękowe, muzyka, zdjęcia lub galerie zdjęć, lektora, co sprawi, że taka wirtualna wycieczka po salonie wyda nam się jeszcze bardziej ciekawsza.

Dodatkowo umieszczamy na prezentacji punkty z informacjami o najważniejszych zaletach każdego samochodu.

Przygotowana przez nas wirtualna prezentacja Państwa oferty, pozwoli wyróżnić ją na tle innych ogłoszeń.

Wykonywane przez nas wirtualne prezentacje salonów samochodowych zapewniają wierne odbicie rzeczywistości, co podnosi atrakcyjność oferty, a zarazem stają się dobrą reklamą salonu.

Zapewniamy Państwu wysoką jakość wykonania wirtualnej wycieczki po salonie samochodowym oraz profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania.

Oferujemy także:

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...