Wirtualne prezentacje salonów fryzjerskich dostosowane do indywidualnych wymagań

 
 

Oferta wirtualnych prezentacji dla salonów fryzjerskich

W ofercie naszej znajdą Państwo wirtualne prezentacje salonów fryzjerskich do odpowiedniego zareklamowania swojej działalności. Daje to możliwość pokazania salonu w całej okazałości bez konieczności wertowania zdjęć.

W sposób przestrzenny można pokazać aranżacje pomieszczeń, ich wyposażenie oraz najbliższe otoczenie budynku. Jest to najlepsza metoda promocji Państwa firmy.

Klient sprawdzając w internecie oferty, wybiera tą, która wzbudza jego największe zainteresowanie i zaufanie, a przedstawiona przez nas prezentacja Państwa salonu kosmetycznego na pewno przyciągnie jego uwagę.

Jakie są zalety posiadania wirtualnej prezentacji salonu fryzjerskiego?

Dzięki wirtualnej prezentacji klient ma możliwość wstępnej selekcji salonów fryzjerskich, którymi jest zainteresowany i zdecydowania, który chce odwiedzić osobiście i skorzystać z jego uług.

Przygotowana przez nas wirtualna prezentacja Państwa oferty, pozwoli wyróżnić ją na tle innych ogłoszeń.

Klient ma możliwość odbycia wirtualnego spaceru po salonie, rozejrzenia się po poszczególnych pomieszczeniach, zobaczenia wszystkich zalet lokalu jak i jego najbliższego otoczenia bez wychodzenia z domu.

Co nas charakteryzuje?

Dla każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Na życzenie klienta dodatkowo umieszczamy mapy, schematy pomieszczeń, muzykę, lektora, efektu dźwiękowe.

Wykonywane przez nas wirtualne spacery po salonach fryzjerskich zapewniają wierne odbicie rzeczywistości, co podnosi atrakcyjność oferty, a zarazem stają się dobrą reklamą obiektu.

Oferujemy wysoką jakość wykonania wirtualnej wycieczki po galerii oraz profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania.

Nasza oferta to nie tylko wirtualne prezentacje salonów fryzjerskich. Kilka innych usług, które mogą Państwa zaciekawić:

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...