Zapewniamy profesjonalne wirtualne prezentacje sal weselnych

Cechują nas:

  • znakomita jakość wykonanych usług
  • dostosowanie do wymagań klienta
  • atrakcyjne ceny

Co możemy zaoferować?

Nasza działalność umożliwia nam zaoferowanie usług takich jak wirtualne prezentacje sal weselnych.

Wykonana przez nas wirtualna prezentacja Państwa lokalu, pozwoli potencjalnemu klientowi znaleźć się wewnątrz prezentowanej sali i odbycia po niej wirtualnej wycieczki oraz poznania najbliższej okolicy.

Korzyści płynące z wirtualnych spacerów po salach weselnych

Taka wirtualna wycieczka daje możliwość rozejrzenia się po sali weselnej, zachęci też potencjalnych klientów do korzystania z usług tej, a nie innej firmy.

Klient sprawdzając w internecie oferty, wybiera tą, która wzbudza jego największe zainteresowanie i zaufanie, a przedstawiona przez nas prezentacja Państwa lokalu na pewno przyciągnie jego uwagę.

Dzięki wirtualnej prezentacji klient ma możliwość wstępnej selekcji sal weselnych, którymi jest zainteresowany i zdecydowania, które chce odwiedzić i obejrzeć osobiście. W tym konkretnym przypadku, wirtualne zwiedzanie sal weselnych sprawi, że będą Państwo mogli wczuć się w atmosferę tam panującą.

Czym wyróżniamy się wśród konkurentów?

Przygotowana przez nas wirtualna prezentacja Państwa oferty, pozwoli wyróżnić ją na tle innych ogłoszeń.

Przedstawiony obraz można oglądać we wszystkich kierunkach, a także spoglądać w górę lub dół, co daje wrażenie obecności w danym miejscu. Wirtualne wycieczki dają możliwość przemieszczania się miedzy poszczególnymi miejscami i widokami. Klient ma możliwość obejrzenia sali w całych 360 stopniach. Może też swobodnie rozejrzeć się po kuchni czy innych pomieszczeniach, które są udostępnione dla klientów bez przeszkadzania personelowi w pracy.

Czy można dodać inne elementy do wirtualnej prezentacji sali weselnej?

Zapewniamy możliwość wzbogacenia wirtualnej prezentacji lokali takich jak domy weselne i sale weselne o elementy takie jak mapy czy tekst. Pozwala to klientowi na swobodne poruszanie się po wybranym lokalu.

Przedstawienie oferty w sposób, który państwu proponujemy pozwoli zachęcić potencjalnych klientów do odwiedzenia tych lokali.

Wykonywane przez nas wirtualne prezentacje gwarantują wierne odbicie rzeczywistości, co podnosi atrakcyjność oferty, a zarazem stają się dobrą reklamą sali weselej.

Inne usługi w naszym wykonaniu:

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór różnorodnych usług, których wspólnym celem jest stworzenie unikalnego wizerunku danej firmy. W tym celu oferujemy działania takie jak:

Zapraszamy na stronę główną do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług w zakresie tworzenia stron i pomocy marketingowej w internecie.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...