Oferujemy niezwykle efektowne wirtualne prezentacje galerii handlowych

 

Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta / gwarancja udanego marketingu w internecie

 

Co zapewniamy i jakie są korzyści z posiadania wirtualnej prezentacji galerii handlowych?

Wirtualne prezentacje galerii handlowych są dobrym sposobem na zachęcenie klientów do ich odwiedzania. Nasza oferta daje możliwość odbycia wirtualnego spaceru po galerii handlowej bez wychodzenia z domu.

Taki sposób prezentacji pozwoli klientowi na zapoznanie się z rozmieszczeniem poszczególnych sklepów, stoisk w galerii, co pozwoli mu na swobodne poruszanie się w rzeczywistości po obiekcie.

Nasza oferta wirtualnego spaceru po galerii handlowej, pozwoli na przedstawienie jej w dużo ciekawszy sposób niż za pomocą tradycyjnych zdjęć.

Poruszając się w ten sposób po galerii, klient ma możliwość rozglądania się we wszystkich kierunkach, spoglądania w górę lub dół, co daje wrażenie obecności w danym miejscu.

Elementy, które można dodać do wirtualnego spaceru po galerii

Dodanie odpowiednich elementów takich jak mapy czy tekst pozwala klientowi na swobodne poruszanie się po wybranym lokalu.

Przedstawienie oferty w sposób, który państwu proponujemy pozwoli zachęcić, potencjalnych klientów do odwiedzenia galerii handlowej.

Wykonywane przez nas wirtualne prezentacje oddają wierne odbicie rzeczywistości, co podnosi atrakcyjność oferty, a zarazem staja się dobrą reklamą obiektu. Wirtualne spacery po galeriach handlowych to idealne rozwiązanie dla osób ceniacych sobie wygodę i komfort.

Na Państwa życzenie istnieje możliwość umieszczenia w wirtualnej prezentacji dodatków takich jak tekst, efekty dźwiękowe, muzyka, zdjęcia lub galerie zdjęć, lektora, co sprawi, że taka wirtualna wycieczka po galerii handlowej wyda nam się jeszcze bardziej realistyczna.

Wykonywane przez nas wirtualne prezentacje galerii handlowych oddają wierne odbicie rzeczywistości, co podnosi atrakcyjność oferty, a zarazem stają się dobrą reklamą obiektu.

Oferujemy wysoką jakość wykonania wirtualnej wycieczki po galerii oraz profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnej reklamy firmy za granicą – zapraszamy na nasza stronę www.promocjazagranica.pl

Zapewniamy pełne wsparcie marketingowe, outsourcing sprzedazy, tworzenie materiałów reklamowych na rynki zagraniczne oraz wiele innych usług.

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...