Zapewniamy wyróżniające sie na tle konkurencji wirtualne prezentacje gabinetów lekarskich

Co oferujemy i jakie są korzyści, które płyną z naszych wirtualnych spacerów?

Oferujemy Państwu wirtualne prezentacje gabinetów lekarskich. Wykonana przez nas wirtualna prezentacja Państwa gabinetu lekarskiego, pozwoli pacjentowi znaleźć się wewnątrz prezentowanego gabinetu i odbycia po nim wirtualnej wycieczki.

Taka wirtualna wycieczka daje możliwość rozejrzenia się po gabinecie, zachęci potencjalnych pacjentów do korzystania z usług tego, a nie innego gabinetu.

Pacjent sprawdzając w internecie oferty, wybiera tą, która wzbudza jego największe zaufanie i zainteresowanie, a przedstawiona przez nas wirtualna prezentacja Państwa gabinetu lekarskiego na pewno przyciągnie jego uwagę.

W sposób przestrzenny można pokazać aranżacje pomieszczeń, ich wyposażenie oraz najbliższe otoczenie budynku.

Pacjent ma możliwość odbycia wirtualnego spaceru po gabinecie, rozejrzenia się po poszczególnych pomieszczeniach, obejrzenia wyposażenia gabinetu, zobaczenia wszystkich zalet lokalu jak i jego najbliższego otoczenia, bez wychodzenia z domu.

Interaktywne panoramy i wirtualne wycieczki pozwolą zaprezentować Państwa ofertę w dużo ciekawszy sposób niż za pomocą tradycyjnego zdjęcia lub galerii zdjęć.

Przedstawiony obraz można oglądać we wszystkich kierunkach, a także spoglądać w górę lub dół, co daje wrażenie obecności w danym miejscu.

Czym wyróżniamy się wśród innych firm?

Wykonywane przez nas wirtualne prezentacje oddają wierne odbicie rzeczywistości, co podnosi atrakcyjność oferty, a zarazem stają się dobrą reklamą.

Na Państwa życzenie istnieje możliwość umieszczenia w wirtualnej prezentacji dodatków takich jak tekst, muzyka, zdjęcia lub galerie zdjęć, lektora, co sprawi, że taka wirtualna wycieczka wpłynie na decyzję pacjenta do skorzystania z usług Państwa gabinetu lekarskiego.

Zapewniamy też wsparcie marketingowe dla polskich firm rozpoczynających, lub rozszerzających swoją działalność handlową za granicą. W tym celu zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony www.promocjazagranica.pl.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...