Najlepszej jakości wirtualne prezentacje gabinetów kosmetycznych

 

Oto elementy, które nas cechują:

  • najwyższa jakość wykonywanych usług
  • dostosowanie do indywidualnych wymagań klienta
  • atrakcyjne ceny

 

Co oferujemy

W ofercie naszej znajdą Państwo profesjonalne wirtualne prezentacje gabinetów kosmetycznych, które sprawią, że Państwa firma zyska wielu nowych klientów. Daje to możliwość pokazania gabinetu w całej okazałości bez konieczności wertowania zdjęć.

W sposób przestrzenny można pokazać aranżacje pomieszczeń, ich wyposażenie oraz najbliższe otoczenie budynku. Jest to najlepsza metoda promocji Państwa firmy.

Klient sprawdzając w internecie oferty, wybiera tę, która wzbudza jego największe zainteresowanie i zaufanie, a przedstawiona przez nas prezentacja Państwa gabinetu kosmetycznego na pewno przyciągnie jego uwagę.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dzięki wirtualnej prezentacji klient ma możliwość wstępnej selekcji gabinetów kosmetycznych, którymi jest zainteresowany i zdecydowania, który chce odwiedzić osobiście i skorzystać z jego usług.

Przygotowany przez nas wirtualny spacer przez salon urody, pozwoli wyróżnić go na tle innych ogłoszeń.

Klient ma możliwość odbycia wirtualnego spaceru po gabinecie, rozejrzenia się po poszczególnych pomieszczeniach, obejrzenia wyposażenia gabinetu, zobaczenia wszystkich zalet lokalu jak i jego najbliższego otoczenia bez wychodzenia z domu.

Czy można dodać inne elementy do wirtualnych prezentacji gabinetów kosmetycznych?

Dla każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Na życzenie klienta dodatkowo umieszczamy mapy, schematy pomieszczeń, muzykę, lektora, efektu dźwiękowe.

Wykonywane przez nas wirtualne prezentacje oddają wierne odbicie rzeczywistości, co podnosi atrakcyjność oferty, a zarazem stają się dobrą reklamą obiektu.

Oferujemy wysoką jakość wykonania wirtualnej wycieczki po galerii oraz profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania.

Oprócz naszych profesjonalnych spacerów wirtualnych po salonach urody zapewniamy również kompleksowe wsparcie w promocji polskich firm za granicą, wliczając w to outsourcing sprzedaży, kampanie reklamowe za granicą, lub też badanie rynku zagranicznego. Zapraszamy na stronę www.promocjazagranica.pl po więcej informacji.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...