Wirtualne prezentacje dla samorządu terytorialnego dostosowane do indywidualnych wymagań klienta

 

Wyróżniamy się:

  • atrakcyjnymi cenami naszych usług
  • profesjonalnym wykonaniem wirtualnych spacerów
  • mozliwością wzbogacenia prezentacji o dodatkowe elementy (tekst, dźwięk)

Wirtualne prezentacje dla samorządu teryto-
rialnego – nasza oferta

Oferujemy Państwu doskonały sposób na prezentacje ciekawych miejsc wartych odwiedzenia na żywo – wirtualne prezentacje dla samorządu terytorialnego. Prezentacja taka daje możliwość przedstawienia dowolnego obiektu bądź miejsca szerokiemu gronu zainteresowanych w odległych zakątkach kraju oraz świata.

Interaktywne panoramy i wirtualne wycieczki pozwolą zaprezentować Państwa ofertę w dużo ciekawszy sposób niż za pomocą tradycyjnego zdjęcia lub galerii zdjęć.

Nasza oferta obejmuje zdjęcia sferyczne wybranych obiektów i miejsc lub wirtualną wycieczkę po np: całej gminie. Jest to dobry sposób na promocje lokalnych zabytków oraz zachęceniem np : inwestorów do wybrania prezentowanego regionu, jako miejsca inwestycji.

Zalety wykorzystania wirtualnych wycieczek

Takie wycieczki podkreślają walory wybranego miejsca, co w przypadku tradycyjnych zdjęć nie odnosi takiego efektu. Ukazany obraz można obejrzeć we wszystkich kierunkach, co sprawia wrażenie realnego znajdowania się w prezentowanym miejscu.

Podczas takiej wirtualnej wycieczki możemy przyjrzeć się i ocenić interesujące nas miejsce, a następnie sprawdzić jego atrakcyjność w rzeczywistości. Wirtualne prezentacje dla samorządu terytorialnego pozwalają na znakomitą reklamę zabytków i innych atrakcji turystycznych w danym regionie.

Szatę graficzną wykonujemy wedle życzenia klienta. W zależności od potrzeb i wymagań nasze wycieczki dodatkowo mogą zawierać: efekty dźwiękowe, muzykę, głos lektora, mapy i plany miast, informacje opisowe.

Wykonywane przez nas wirtualne prezentacje dla samorządu terytorialnego oddają wierne odbicie rzeczywistości, co podnosi atrakcyjność oferty, a zarazem stają się dobrą reklamą danego regionu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza działalność to lata ciężkiej pracy i zdobywania cennych doświadczeń. Dzięki naszym staraniom możemy zapewnić Państwa firmie kompletne wsparcie marketingowe niezależnie od tego w jakiej branży działa Państwa przedsiębiorstwo.

Nasz zespół profesjonalistów nie tylko tworzy strony www, sklepy internetowe i portale, ale też wdraża kampanie AdWords, oferuje firmowe oprogramowanie i tworzy strony wielojęzyczne. Zapraszamy na stronę główną po więcej informacji nt. pełnej gamy naszych usług.

Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.promocjazagranica.pl, która to oferuje profesjonalne wsparcie marketingowe dla firm zainteresowanych rozwinięciem, lub tez rozpoczęciem działalności handlowej za granicą.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

 

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...