Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaproponować państwu wirtualne prezentacje dla restauracji

Gwarantujemy znakomitej jakości reklamę internetową restauracji, pubów i innych lokali

Oferujemy wirtualne prezentacje restauracji

Wykonana przez nas wirtualna prezentacja restauracji, pozwoli potencjalnemu klientowi znaleźć się wewnątrz prezentowanego lokalu i odbycia po nim wirtualnej wycieczki oraz poznania najbliższej okolicy.

Taka wirtualna wycieczka daje możliwość rozejrzenia się po restauracji, zachęci potencjalnych klientów do korzystania z usług tej, a nie innej firmy.

Klient sprawdzając w internecie oferty, wybiera tą, która wzbudza jego największe zainteresowanie i zaufanie, a przedstawiona przez nas prezentacja Państwa lokalu na pewno przyciągnie jego uwagę.

Zalety posiadania wirtualnych prezentacji restauracji

Dzięki wirtualnej prezentacji klient ma możliwość wstępnej selekcji restauracji, którymi jest zainteresowany i zdecydowania, które chce odwiedzić osobiście.

Przygotowana przez nas wirtualna prezentacja Państwa oferty, pozwoli wyróżnić ją na tle innych ogłoszeń. Wirtualne prezentacje dla restauracji pozwolą klientom na doświadczenie niemalże rzeczywistej obecności w danym lokalu.

Przedstawiony obraz 3D można oglądać we wszystkich kierunkach, a także spoglądać w górę lub dół, co daje wrażenie obecności w danym miejscu. Wirtualne prezentacje dla restauracji dają możliwość przemieszczania się miedzy poszczególnymi miejscami i widokami. Klient ma możliwość obejrzenia restauracji. Może swobodnie rozejrzeć się po kuchni czy innych pomieszczeniach, które są udostępnione dla klientów.

Czy istnieje możliwość dodawania elementów do wirtualnych spacerów?

Dodanie odpowiednich elementów takich jak mapy czy tekst pozwala klientowi na swobodne poruszanie się po wybranym lokalu.

Przedstawienie oferty w sposób, który państwu proponujemy pozwoli zachęcić potencjalnynych klientów do odwiedzenia tych lokali.

Wykonywane przez nas wirtualne spacery oddają wierne odbicie rzeczywistości, co podnosi atrakcyjność oferty, a zarazem stają się dobrą reklamą restauracji.

Zapraszamy również do skorzystania z pozostałych naszych usług:

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...