Mamy przyjemność zaoferować państwu niezwykle efektowne i efektywne prezentacje dla galerii sztuki

 

Nasza oferta umożliwia państwu skorzystanie z takich usług jak wirtualne prezentacje dla galerii sztuki.

Co oferują wirtualne prezentacje dla galerii sztuki?

Wirtualna prezentacja pozwoli na pokazanie wnętrza galerii w pełnych 360 stopniach. Daje to obserwatorowi możliwość nie tylko rozglądania się dookoła, ale również szanse spoglądania w górę i dół.

Daje to wrażenie realnej obecności w danym miejscu. Wirtualne zwiedzanie galerii sztuki dostarczy niesamowitych wrażeń i skłoni ludzi do odwiedzenia danego miejsca w rzeczywistości

Wirtualna prezentacja jest metodą dotarcia do szerszej liczby zwiedzających. Osoby zainteresowane określoną wystawą mogą częściowo zapoznać się ze zbiorami i w ten sposób zostać zachęconym do odwiedzenia tradycyjnej galerii sztuki.

Wirtualne wycieczki po galerii pokazują tylko najważniejsze kolekcje, wystawy, co ma na celu zachęcenie miłośników sztuki, i nie tylko, do odwiedzenia obiektu w rzeczywistości.

Dzięki wirtualnym prezentacjom galeria sztuki może zaprezentować swoje zbiory osobom, które nie są w stanie zwiedzić muzeum tradycyjnego: mieszkającym w znacznej odległości od muzeum lub niepełnosprawnym.

Odbywając taką wirtualną wycieczkę po galerii nie trzeba kierować się wyznaczoną trasą ani podążać za przewodnikiem. Nie mamy też ograniczonego czasu, więc spokojnie można dłużej zatrzymać się przy interesującym nas obiekcie.

Czy istnieje możliwość dodania dodatkowych efektów do prezentacji?

Na Państwa życzenie istnieje możliwość umieszczenia w wirtualnej prezentacji dodatków takich jak tekst, efekty dźwiękowe, muzyka, zdjęcia lub galerie zdjęć, lektora, co sprawi, że taka wirtualna wycieczka po muzeum wyda nam się jeszcze bardziej ciekawsza.

Wykonywane przez nas wirtualne prezentacje zapewniają wierne odbicie rzeczywistości, co podnosi atrakcyjność oferty, a zarazem stają się dobrą reklamą nieruchomości.

Jeżeli noszą się Państwo z zamiarem zainwestowania w sprzedaż produktów za granicą, to służymy Państwu naszym doświadczeniem i kompleksowym wsparciem w tej kwestii.

Zapraszamy po więcej informacji na stronę www.promocjazagranica.pl. Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...