Nasza firma oferuje profesjonalne wirtualne prezentacje dla developerów

 

Dostosowujemy sie do wymagań klienta i gwarantujemy pełne zadowolenie

 

Wirtualne prezentacje dla developerów

Wykonujemy na zamówienie wirtualne prezentacje dla developerów.

Taka wirtualna prezentacja jest najlepszym sposobem na zaprezentowanie nieruchomości. Daje ona możliwość odwiedzenia lokali oddalonych często o setki kilometrów, bez wychodzenia z domu i długich, męczących podróży.

Wykonana przez nas wirtualna prezentacja Państwa oferty pozwoli potencjalnemu klientowi znaleźć się wewnątrz prezentowanego mieszkania i odbycia po nim wirtualnej wycieczki oraz poznania najbliższej okolicy.

Oglądając w ten sposób mieszkanie bądź inną nieruchomość, potencjalny klient ma możliwość obejrzenia interesujących go szczegółów.

Jakie zalety posiada wirtualna prezentacja?

Wirtualna wycieczka daje możliwość obracania się w dowolnym kierunku, można również spojrzeć do góry lub na dół. Tak, więc klient odbywający taka wycieczkę, ma wrażenie jakby znajdował się w rzeczywistości.

Taki wirtualny spacer zawiera także plan mieszkania oraz mapę trenu, co w dużym stopniu ułatwia poruszanie się.

Dzięki wirtualnej prezentacji klient ma możliwość wstępnej selekcji mieszkań, którymi jest zainteresowany. Zainteresowany kupnem nieruchomości klient może ich obejrzeć więcej i zdecydować, które lokale chce obejrzeć osobiście. Deweloperzy decydujący się na wirtualne spacery jako reklamę dla swoich nieruchomości zapewniają sobie znacznie większe prawdopodobieństwo, że ktoś wybierze właśnie ich ofertę.

Co gwarantujemy?

Przygotowana przez nas wirtualna prezentacja Państwa oferty, pozwoli wyróżnić ją na tle innych ogłoszeń.

Wykonywane przez nas wirtualne prezentacje oferują wierne odbicie rzeczywistości, co podnosi atrakcyjność oferty, a zarazem staja się dobrą reklamą nieruchomości.

Czy istnieje możliwość dodania tekstu i dźwięków do prezentacji?

Na Państwa życzenie istnieje możliwość umieszczenia w wirtualnej prezentacji dodatków takich jak tekst, efekty dźwiękowe, muzyka, zdjęcia lub galerie zdjęć, lektora, co sprawi, że taka wirtualna wycieczka po nieruchomości wyda nam się jeszcze bardziej ciekawsza.

Wykonywane przez nas wirtualne prezentacje oddają wierne odbicie rzeczywistości, co podnosi atrakcyjność oferty, a zarazem stają się dobrą reklamą nieruchomości.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...