Jesteśmy firmą zajmującą sie tworzeniem wirtualnych prezentacji muzeów

 

  • dodawanie elementów dźwiękowych
  • znakomite wykonanie
  • gwarancja zadowolenia i większej liczby klientów

 

Co możemy zaoferować?

Nasza oferta obejmuje usługi takie jak wirtualne prezentacje muzeów.

Wirtualna prezentacja pozwoli na pokazanie wnętrza obiektu w pełnych 360 stopniach. Daje to obserwatorowi możliwość nie tylko rozglądania się dookoła, ale również szanse spoglądania w górę i dół. Daje to wrażenie realnej obecności w danym miejscu.

Wirtualne prezentacje muzeów są metodą dotarcia do szerszej liczby zwiedzających. Osoby zainteresowane określoną dziedziną mogą częściowo zapoznać się ze zbiorami i w ten sposób zostać zachęconym do odwiedzenia tradycyjnego muzeum.

Wirtualna wycieczka po muzeum pokazuje tylko najważniejsze eksponaty, kolekcje, wystawy, co ma na celu zachęcenie miłośników sztuki, i nie tylko, do odwiedzenia obiektu w rzeczywistości. Wirtualne spacery po muzeum to znakomite rozwiązanie dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na wizytę w muzeum.

Jakie są korzysci z zastosowania wirtualnych prezentacji muzeów?

Dzięki wirtualnym prezentacjom muzea mogą zaprezentować swoje zbiory osobom, które nie są w stanie zwiedzić muzeum tradycyjnego: mieszkającym w znacznej odległości od muzeum, niepełnosprawnym lub uczniom szkół, które za względu na ograniczony budżet nie zawsze mogą pozwolić sobie na wycieczkę do muzeum.

Odbywając taką wirtualną wycieczkę po muzeum nie trzeba kierować się wyznaczoną trasą ani podążać za przewodnikiem. Nie mamy też ograniczonego czasu, więc spokojnie można dłużej zatrzymać się przy interesującym nas obiekcie.

Wirtualne prezentacje muzeów to nie jedyne działania poprawiające aspekty wizualne Państwa strony. Wraz z zapewnieniem spacerów 3D możemy wykonać też:

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy dostępną na stronie głównej.

Zapewniamy też budowanie kompletnego i unikalnego wizerunku firmy za granicą. W tym celu warto zajrzeć na nasza stronę www.promocjazagranica.pl.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów)..

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...