Tworzenie stron z panelem – profesjonalne panele do zarządzania treścią na stronie

Kompleksowe rozwiązania w kwestii zarządzania treścią strony – PROSTE W OBSŁUDZE PANELE ADMINIASTRACYJNE

Zapewniamy Państwu możliwość łatwego zarządzania treścią na dowolnej stronie internetowej dzięki naszej usłudze tworzenie stron z panelem. Panele CMS (Content Management System) do zarządzania treścią, które oferujemy mogą być stosowane zarówno przez małe firmy, jak też i średnie i duże.

Co cechuje nasze panele CMS:

  • dopasowanie do wymagań klienta i specyfiki danej firmy
  • łatwość obsługi nawet przez osoby niedoświadczone
  • możliwość tworzenia nowych zakładek
  • dodawanie elementów multimedialnych (filmów, zdjęć, animacji, itp)
  • modernizacja tekstu (pogrubianie, kursywa, nagłówki)
  • możliwość umieszczania linków
  • kompatybilność z wszystkimi przeglądarkami (Firefox, Internet Explorer, Opera, Google Chrome i pozostałe)

Jakie zalety wynikają z używania paneli LumiCMS?

Nasze panele LumiCMS to gwarancja znakomitego i profesjonalnego zarządzania treścią na stronie, sklepie internetowym, oraz portalu.

Działanie naszego unikalnego i prostego w obsłudze edytora tekstu opiera się na popularnym programie do edytowania tekstu – MS Word. Jeżeli mają Państwo styczność z tym programem zapewniamy, że nie bedziecie Państwo mieli źadnych problemów z zarządzaniem treścią na stronie we własnym zakresie.

Poprzez tworzenie stron z panelem zapewniamy klientowi całkowitą kontrolę w przypadku chęci zmiany danej treści na swojej stronie. Jest to oszczędność czasi i pieniędzy dla klienta – nie musi on dzwonić i prosic na s o pomoc w zmianie tekstu, czy dodaniu kilku tabel.

Zamów swoja stronę z panelem LumiCMS już teraz – zadzwoń i zamów:

+48 77 448 70 30

Tworzenie stron z panelem to nie jedyne usługi jakie możemy Państwu zapewnić. Dbając o wszystkie elementy tworzenia profesjonalnego wizerunku firmy nie zapominamy też o kwestiach takich jak:

Zapraszamy do kontaktu z nami i do skorzystania z naszej bogatej oferty usług w zakresie tworzenia stron internetowych, profesjonalnych aplikacji pod strony, sklepy i portale, a także tworzenia całego i unikalnego wizerunku firmy.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...