Tworzenie formularzy na strony www / sklepy / portale

 

Nasza działalność oferuje tworzenie formularzy na strony www. Formularze online, które tworzymy sprawdzają się znakomicie zarówno na stronach sklepów, portali i stron firmowych, gdzie prowadzona jest sprzedaż internetowa.

Tworzenie formularzy na strony www – nasza oferta:

 • tworzenie formularzy kontaktowych
 • tworzenie formularzy zgłoszeniowych
 • tworzenie formularzy zamówienia
 • tworzenie formularzy rejestracyjnych
 • tworzenie formularzy zapytania
 • tworzenie formularzy płatności
 • oraz wszystkich innych rodzajów formularzy

Czym charakteryzują się nasze formularze?

 • dostosowanie ilości pól do wymagań klienta
 • prostota oznaczeń, które pola są wymagane
 • odpowiednio duże odstępy między wierszami (polami)
 • odpowiednia długość danego pola
 • możliwość połączenia formularza z kalkulatorem

Dlaczego warto posiadać formularze?

W czasach masowego przepływu informacji i coraz większej liczby transakcji zawieranych internetowo, posiadanie odpowiedniego formularza (lub formularzy) na stronie to podstawa. Dzięki formularzowi zyskujecie Państwo czas potrzebny na kontakt z klientem.

Posiadając odpowiednio zaprojektowany i obecny na stronie formularz kontaktowy, formularz zamówienia, czy tez formularz płatności otrzymują Państwo wszystkie niezbedne dane klienta, cenę za produkt, lub też całą specyfikacje jego zamówienia.

Nasze formularze internetowe to gwarancja przyspieszenia płatności w sklepie, szybkiego przekazania zapytania ofertowego, lub też możliwość szybkiego wpisania danych kontaktowych i późniejszego skontaktowania się.

Dbamy o to, aby każdy formularz by prosty w obsłudze i oferował wszystkie niezbędne pola, które wymagane są do jak najbardziej ścisłego sprecyzowania zapytania, lub przekazania pożądanych informacji.

Na co kładziemy nacisk podczas tworzenia formularzy na strony www:

 • zredukowanie czasu potrzebnego na wypełnienie formularza (jedynie najbardziej wymagane pola są konieczne do wypełnienia)
 • czytelność formularza (odpowiednie odstępy między każdym polem co sprawi, że minimalizujemy ryzyko pomyłki i wpisania informacji w złe pole)
 • obowiązkowe opisy pól po lewej stronie

Tworzenie formularzy na strony www to jeden z podstawowych elementów, który wymagany jest w procesie budowania strony, lub otwierania tzw. e-commerce, czyli handlu zagranicznego odbywającego się właśnie za pomocą formularzy on-line.

Inne nasze usługi, które mogą Państwa zainteresować:

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...