Tworzenie formularzy na stronie www – profesjonalne formularze dla małych, średnich i dużych firm

 

Oferujemy możliwość umieszczenia na Państwa stronie formularzy www o dowolnej specyfikacji

 

Co zapewniamy?

Nasza firma oferuje tworzenie formularzy na stronie www, w sklepie internetowym i na portalach. Jeżeli są Państwo zainteresowani to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

  • projektowanie formularzy pod dowolna branżę (przemysłu ciężkiego, elektrotechnicznego, spożywczego, odzieżowego i wielu innych)
  • tworzenie formularzy pod określone działanie (formularze zapytania, formularze kontaktowe i wiele innych)
  • możliwość ułożenia indywidualnego układu formularza
  • tworzenie formularzy z oznaczeniem wymaganych pól

Co daje obecność formularza na stronie?

Formularze internetowe znakomicie spełniają rolę elementów, które podczas składania zamówienia, lub też kontaktowania się z klientem zapewniają zarówno oszczędność czasu, jak też precyzyjność przesyłanych informacji.

Korzystając z formularzy, które często posiadają wbudowaną listę usług, lub produktów do sprzedania można ułatwić klientowi znalezienie odpowiedniego produktu, a także sprawić, że odwiedzi on Państwa sklep w przyszłości.

Zapewniamy również instalowanie formularzy z wbudowanym kalkulatorem

 Tworzenie formularzy na strony www to nie jedyna możliwość modernizacji strony. Specjalnie pod Państwa potrzeby zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie dodawania innowacyjnych paneli LumiCMS służących do zarządzania treścią strony, zmiany grafiki na stronie, lub też modernizacji systemu nawigacji  na stronie.

Kilka innych usług w zakresie modernizacji stron, które oferujemy:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania sie z naszą pełną ofertą dostępnej na stronie głównej.

Jednocześnie informujemy o możliwości odwiedzenia naszej strony www.promocjazagranica.pl, na której możecie Państwo znaleźć szereg usług pozwalających na profesjonalne zareklamowanie Państwa produktu i działalności na rynkach zagranicznych, wsparciu takiego działania dzięki naszym usługom pełnego marketingu zagranicznego, a także na przekazanie nam części zobowiązań w zakresie sprzedaży Państwa produktów (tzw outsourcing sprzedaży).

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Zapraszamy do kontaktu, w przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości, lub też zainteresowania naszą ofertą.

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...