Tworzenie firmowych adresów e-mail – zakładanie firmowej poczty dla przedsiębiorstw

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tworzenia firmowych maili dla firm. Tworzenie firmowych adresów e-mail to element, dzięki któremu Państwa firma będzie się jawić potencjalnemu klientowi jako profesjonalna i dbająca o własny wizerunek.

Co jest wymagane przy tworzeniu własnej firmowej poczty?

  • posiadanie serwera. Oprócz możliwości założenia firmowego maila, posiadanie serwera umożliwia założenie strony internetowej, lub też sklepu internetowego.
  • posiadanie domeny (stwarza to możliwość posiadania indywidualnego adresu mailowego)

Jakie usługi oferujemy?

  • pomagamy Państwu zakupić domenę i/lub hosting za granicą (np. w Anglii, Czechach, Niemczech, ale też wszystkich innych krajach)
  • dokonamy wszystkich niezbędnych konfiguracji konta pocztowego oraz zapewnimy Państwu profesjonalne wsparcie nawet po sfinalizowaniu usługi

Po więcej informacji na wyżej wymienione tematy zapraszamy zachęcamy do przejrzenia artykułów domeny www dla firm oraz hosting serwerów dla firm. W naszej ofercie zawsze znajdą Państwo coś dla siebie i swojej firmy.

Czy możliwe jest założenie firmowego maila przed założeniem firmy?

Jak najbardziej – posiadanie firmowej poczty zapewnia znacznie większy prestiż Państwa działalności. Otrzymywanie korespondencji z firmowej poczty sprawia, że klienci odbierają Państwa jako właścicieli profesjonalnej i sprawnie działającej firmy, która dba o klienta inwestując we własny wizerunek.

Posiadając już działający firmowy E-mail mają Państwo możliwość skorzystać z kilku innych naszych usług zapewniających dodatkowe możliwości marketingowe zarówno na terenie kraju, jak też za granicą:

Umieszczenie na swoich materiałach reklamowych firmowych adresów e-mail zapewnia dodatkowe korzyści, ponieważ taka wizytówka zawiera wszystkie najważniejsze informacje o Państwa firmie a dodatkowo profesjonalnie się prezentuje.

Tworzenie firmowych adresów e-mail to tylko jedna z naszych możliwości wsparcia marketingowego i budowy wizerunku firmy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałymi usługami w naszej ofercie – w tym celu zapraszamy do przejścia na stronę główną i kliknięcia ikonki interesującej Państwa usługi.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...