Tworzenie filmów na strony internetowe – profesjonalne filmy i animacje

 

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA, INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA oraz GWARANCJA ZADOWOLENIA

Tworzenie filmów na strony to propozycja skierowana do firm zainteresowanych efektowną i efektywną formą reklamy na swojej stronie www. Nasza firma zajmuje się tworzeniem profesjonalnych filmów i animacji, które mogą spełniać różne cele:

  • promocję produktu i marki
  • funkcję instruktażową i informacyjną
  • inne funkcje, zależnie od gustu klienta

Nasza oferta:

  • tworzymy filmy w wielu formatach, które można wykorzystywać nie tylko na swojej stronie internetowej, ale także udostępniać na portalach społecznościowych (Facebook, Youtube, Myspace)
  • filmy w 2D i 3D
  • możliwość dodania głosu/dźwięków/napisów/efektów specjalnych/muzyki
  • tworzenie profesjonalnych filmów pod kampanię marketingową Państwa firmy

Nasze filmy charakteryzują się profesjonalnym wykonaniem, dbałościa o najdrobniejsze szczegóły i tworzeniem pod słowa kluczowe charakterystyczne dla danej branży. Poniżej prezentuemy część innych usług, które mogą Państwa zainteresować:

Oprócz usug takich jak tworzenie filmów na strony tworzymy też wirtualne prezentacje dla różnych stron internetowych w celu zwiększenia ich atrakcyjności, ułatwienia poruszania się po nich i unikalnego zaprezentowania ich oferty.

Po więcej informacji zapraszamy pod poniższy link:

Wirtualne prezentacje pod indywidualne zamówienie

Nasza firma zapewnia również niezwykle profesjonalne wsparcie w zakresie marketingu zagranicznego dla polskich firm rozpoczynających, lub rozszerzających swoją działalność gospodarcza na inne kraje.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

W celu poznania pełnej oferty marketingu zagranicznego dla firm zapraszamy na nasza stronę www.promocjazagranica.pl.

Przykładowe realizacje animacji:

– Budowa domu typu Kanadyjka

– Reklama strony www.mwshopfitters.co.uk

– Reklama strony www.KentCarBodyRepairs.co.uk

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...