Profesjonalne strony www z dotacji unijnych

 

Oferujemy państwu strony www z dotacji unijnych – ich tworzenie od podstaw, przebudowę, oraz dopasowanie do indywidualnych wymagań klienta. Zapraszamy również do pozostałych podstron związanych z tworzeniem stron z dotacji:

 

Otrzymali Państwo dofinansowanie unijne do e-biznesu? Warto je przeznaczyć na stworzenie profesjonalnej strony www

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych stron internetowych dopasowanych do indywidualnych wymagań danego klienta. W naszej ofercie znajdziesz usługi z zakresu tworzenia kompletnych stron internetowych.

Nasze strony internetowe to przede wszystkim:

 • estetyka
 • funkcjonalność
 • intuicyjność obsługi
 • możliwość edytowania /dodawania tekstu na stronie przez klienta (panel LumiCMS, w który wyposażone sa wszystkie nasze strony działa jak Word)

 

Nasi specjaliści uzgadniają szczegóły projektu z klientem a następnie projektują, testują i oddają klientowi w pełni funkcjonalną stronę internetową

 

Oferujemy równocześnie roczny, darmowy hosting

 

Dlaczego my?

Ponieważ tworzenie stron www to nasza pasja idąca w parze z doświadczeniem i dbałością o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Wszystkie usługi wchodzące w skład tworzenia stron internetowych są planowane i wdrażane pod kątem marketingu – państwa produkt i marka będą znakomicie zareklamowane w internecie!

Korzystając z naszego doświadczenia i pomysłów otrzymujecie państwo gwarancję jak najlepszego wykorzystania wszystkich środków przeznaczonych na tworzenie państwa strony internetowej. Dlatego też tworzenie strony www z dotacji unijnych w naszym wykonaniu gwarantuje 100% zadowolenie i najwyższą jakość usług.

 Strony www z dotacji unijnych wyposażone są zawsze w najnowocześniejsze rozwiązania takie jak profesjonalne statystyki Google, moduły płatności online, odpowiednio dopasowany szaglon graficzny, czy też łatwe w obsłudze panele LumiCMS (działają na zasadzie MS Word).

Tworzymy strony www z dotacji unijnych dla firm z każdej branży, jak też małych, średnich oraz dużych.

Zalety powierzenia nam tworzenia stron www:

 • projektowanie i testowanie wszystkich elementów strony
 • projekt strony dopasowany do potrzeb klienta
 • budowanie wizerunku firmy i marki
 • profesjonalne i stworzone od podstaw strony www z dotacji unijnych
 • darmowy roczny hosting na wybranej przez klienta domenie
 • najnowocześniejsze rozwiązania i aplikacje do umieszczenia na stronie
 • marketingowe tworzenie stron
 • wielojęzyczne wersje stron www
 • oraz wiele innych

 

Kładziemy nacisk, aby nasz klient otrzymał stronę gwarantująca satysfakcję, prostą w obsłudze, a także przynoszącą zyski i będącą dobrą wizytówką dla firmy

 

Gwarantujemy oddanie strony internetowej na czas

 

Inne nasze usługi w ramach budowania wizerunk firmy w internecie

W naszej firmie zdajemy sobie sprawę z tego, że wszelkiego rodzaju dotacje i dofinansowania unijne i krajowe charakteryzują się tym, że mają określony termin, w którym należy dokonać rozliczenia.

Dlatego też, jako firma stojąca na wysokości zadania, oferujemy państwu najbardziej doświadczonych specjalistów w takich dziedzinach jak:

 • programowanie
 • marketing internetowy
 • grafika komputerowa
 • tłumaczenia

Dzięki zgranemu i doświadczonemu zespołowi umożliwiamy oddanie każdego projektu na czas. Posiadamy szereg domyślnych i niezwykle profesjonalnie wyglądających grafik na strony internetowe co znacznie przyspiesza proces tworzenia stron.

W przypadku, gdy zdecydują się państwo na własnego pomysłu grafikę, lub też dodatkowe aplikacje z pomocą przychodzi nam kreatywność i doświadczenie, które umożliwiają szybkie i bezproblemowe dopasowanie wizerunku strony www do wcześniej określonych ram czasowych.

Naszym klientom dostarczamy całą niezbędną dokumentację łącznie z fakturami. Pomagamy klientowi sprecyzować wszystkie niezbędne elementy, które wg nas niezbędne są do powstania strony internetowej, która będzie źródłem dochodów i będzie stanowiła znakomite źródło reklamy w internecie.

Wszyscy nasi klienci, którzy z nami współpracowali cenili sobie nasz profesjonalizm i decydowali się na pozostanie z nami nawet po sfinalizowaniu projektu. Służymy im swoja wiedza i doświadczeniem w procesie tworzenia stron internetowych i optymalizowania ich pod kątem marketingowym. Jest to gwarancja, że tworzenie strony www za dotacje unijne zostanie przeprowadzone odpowiednio.

W przypadku zainteresowania nasza ofertą prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem – omówi on z państwem szczegóły projektu oraz oszacuje koszty niezbędne do zrealizowania projektu.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...