Projektowanie stron www – profesjonalne projekty stron pod indywidualne zamówienie

PRZEJRZYSTE, ŁATWE W OBSŁUDZE i ATRAKCYJNE WIZUALNIE

 

Jak możemy Państwu pomóc?

Nasza firma to zespół specjalistów oferujących projektowanie stron www dla firm z wszystkich branży (chemicznej, przemysłu ciężkiego, metalurgicznego, samochodowego, elektronicznego, papierniczego, tekstylnego, budowlanego i wielu innych).

Oferujemy:

  • projektowanie stron www z łatwym w obsłudze panelem zarządzania treścią LumiCMS
  • projektowanie sklepów internetowych
  • projektowanie portali
  • aktualizowanie istniejących stron
  • zmiana grafiki na stronie www
  • wykonywanie wirtualnych prezentacji dla sklepów, stron i portali
  • pisanie tekstów na strony www pod słowa kluczowe i działalność firmy
  • oraz wiele więcej

Zwykle tworzenie strony www zajmuje od 5 dni do 2 tygodni. W tym czasie nad stroną pracuje nasz tłumacz, grafik oraz programista, aby strona była profesjonalnie przygotowana zarówno pod kątem szaty graficznej, była stabilna i funkcjonowała bezproblemowo oraz posiadała profesjonalne opisy w wersji polskiej i angielskiej.

W przypadku większych stron są one tworzone przez 2 grafików, 2 programistów a także kilku tłumaczy (w zależności od ilości języków jakie ma posiadac strona).

Jednocześnie pomagamy wszystkim firmom przy budowaniu profesjonalnego i unikalnego wizerunku przedsiębiorstwa. Po wiecej informacji zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej zakładki portfolio.

Projektowanie stron www to jeden z podstawowych elementów, który pomoże Państwu odnaleźć szeroką grupę klientów docelowych w internecie a co za tym idzie – znacznie zwiększyć rozpoznawalność Państwa marki zarówno na rynku krajowym, jak też za granicą.

Na potrzeby firm inwestujących za granicą oferujemy tworzenie stron wielojęzycznych, a także tworzenie formularzy i instalowanie oraz aktualizację różnorodnych aplikacji.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Zachęcamy również do zainteresowania się naszą ofertą w zakresie marketingu zagranicznego dla polskich firm. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.promocjazagranica.pl.

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...