Poprawa/modernizacja stron internetowych – profesjonalna poprawa i aktualizacja stron dla wszystkich firm

Poprawiamy strony, sklepy i portale zapewniając niepowtarzalną stylistykę i nowy, świeży wygląd

Co możemy Państwu zaoferować?

Modernizacja stron internetowych jest rozwiązaniem dla firm, które posiadają już strony www i chcą je rozbudować i/lub zaktualizować tak, aby spełniały one swoje zadanie na bieżąco – wraz z rozwojem danej firmy.

 • wymiana/dopasowanie grafiki na stronie
 • pozycjonowanie SEO dla całej strony
 • dodawanie formularzy, aplikacji, statystyk I innych elementów poprawiających użytkowanie strony
 • zmiana czcionki
 • poprawa grafiki
 • poprawa niedziałających linków
 • poprawa źle działających formularzy
 • dodawanie kolejnych zakładek
 • tworzenie nowego menu
 • pisanie nowych treści na stronę
 • i wiele innych usług

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w modernizacji stron internetowych, sklepów internetowych i portali. W ramach modernizacji stron internetowych otrzymają Państwo ulepszona pod względem technicznym stronę www.

W ramach modernizacji oferujemy również profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych pod wyniki wyszukiwania w wyszukiwarce Google.

Oferujemy pomoc dla firm z każdej branży, a także realizujemy zarówno mniejsze, jak też większe projekty modernizacji stron.

Każdą modernizowaną przez nas stronę, lub sklep zaopatrzamy w INNOWACYJNY i ŁATWY W OBSŁUDZE PANEL do zarządzania treścią LumiCMS

Modernizując strony www stosujemy jedynie najnowsze i najbardziej funkcjonalne rozwiązania w zakresie techniczne, a także umożliwiamy optymalizację szybkości działania Państwa strony.

Firmom zainteresowanym modernizacją na większą skalę możemy zapewnić tworzenie nowego i pełnego wizerunku w internecie. W tym celu zapewniamy między innymi:

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony www.promocjazagranica.pl, gdzie znajdą Państwo szereg usług w zakresie wsparcia w ubieganiu się o dofinansowanie unijne na rozwój działalności eksportowej, wsparcie w promocji za granicą oraz doradztwo w zakresie marketingu zagranicznego.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...