Audyt stron internetowych na potrzeby firm

 

Kompleksowy i pełny audyt stron internetowych pod kątem ich funkcjonalności, optymalizacji i widoczności w przeglądarce

 

 

Odpowiednio zoptymalizowana strona internetowa to obecnie podstawa działalności handlowej w internecie – audyt stron internetowych w naszym wykonaniu pomoże zorientować się Państwu, czy ich strona, sklep, lub portal jest przyjazny dla klienta a także – czy jego treść jest odpowiednio dostosowana do Państwa działalności.

Zapewniamy między innymi:

  • audyt użyteczności (sprawdzamy jakie elementy strony www nie są odpowiednio skonfigurowane (treść, słowa kluczowe, budowa strony, adresy url, formularze, itp.)
  • analiza statystyk odwiedzin strony oraz analiza zawartości strony pod kątem marketingowym
  • przeprowadzanie audytu na potrzeby stron, sklepów i portali
  • testowanie użyteczności strony, lub sklepu (zamówienia testowe, obserwacja procedury zamówienia oraz rejestracji, itp.
  • oraz wiele innych elementów

W dzisiejszych czasach strona internetowa nie jest już jedynie elementem dodatkowym dla firm – stanowi wręcz jedno z podstawowych narzędzi, za pomocą którego dane przedsiębiorstwo ma możliwość szybkiego i wygodnego reklamowania swoich usług i produktów.

Audyt stron internetowych w naszym wykonaniu zapewni Państwa stronie profesjonalne funkcjonowanie, a także szersze możliwości pozyskiwania klientów.

Szybko, sprawnie i tanio wykonamy pozycjonowanie stron pod każdą branżę, dokonamy wydajności hostingu (zapewniamy również własne usługi hostingowe), lub też poprawimy wewnętrzne linkowanie na Państwa stronie, sklepie, czy tez portalu.

Ile trwa audyt stron internetowych?

Precyzyjne określenie czasu, jaki potrzebny jest na zbadanie poprawności w zakresie pozycjonowana i konfiguracji strony jest uzależniony od kilku czynników, takich jak poziom rozbudowania strony, zakres działań w zakresie poprawy działania strony, czy też wymagania klienta.

Zapraszamy do kontaktu – w przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania, zapewnią fachowo przygotowany kosztorys i poinformują o czasie potrzebnym na wykonanie określonego wcześniej zakresu prac.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...