Aktualizacja stron www – aktualizacja stron firmowych / portali / sklepów

 

Aktualizujemy zawartość strony, zmieniamy szatę graficzną, dodajemy i usuwamy aplikacje oraz moduły…

 

W swojej działalności kierujemy się innowacyjnością i dlatego aktualizacja stron www jest jedną z naszych głównych usług, które realizujemy. Aktualizowanie i modernizowanie stron w naszym wykonaniu to gwarancja zadowolenia.

Aktualizacja stron internetowych – nasza oferta:

 • instalowanie nowych modułów, aby zwiększyć funkcjonalność strony
 • zmiana szaty graficznej wg upodobań klienta, lub naszych propozycji
 • dodawanie oraz retuszowanie zdjęć na stronę
 • profesjonalne banery reklamowe (statyczne, lub animowane)
 • kompletna przebudowa stron / portali / sklepów
 • dodawanie/usuwanie podstron
 • dodawanie nowych wersji językowych strony
 • dodawanie/tworzenie formularzy kontaktowych
 • oraz wiele innych usług dopasowanych do potrzeb klienta

Zapewniamy profesjonalną pomoc po zakończeniu modernizacji/aktualizacji strony internetowej – oferujemy naszym klientom instrukcje obsługi w formie tekstowej oraz w postaci krótkiego filmu instruktażowego.

mamy też kilka innych usług, które mogą Państwa zainteresować:

 • pozycjonowanie stron pod Google
 • przygotowanie nowych kampanii AdWords
 • aktualizacja baz danych w firmie
 • aktualizacja oprogramowania
 • dodawanie modułów płatności elektronicznej (Dotpay.pl, PayPal i inne)

Aktualizacja stron www, sklepów i portalów to usługa, dzięki której Państwa strona zyska świeży i atrakcyjny wygląd oraz niespotykaną funkcjonalność. Będzie to też znak dla odwiedzających, że Państwa firma jest profesjonalna i dba o własny wizerunek, a tym samym – o dobro każdego klienta, który korzysta z jej usług.

Nasz cennik usług zapewnia najbardziej atrakcyjne ceny w zamian za najwyższą jakość wykonania.

W ofercie naszych usług oferujemy również pełne wsparcie marketingowe (więcej informacji na naszej stronie www.promocjazagranica.pl), kompleksowe usługi w zakresie projektowania i wydruku materiałów reklamowych takich jak teczki, wizytówki, papier firmowy.

Poniżej prezentujemy kilka innych usług, z których mogą Państwo skorzystać:

W przypadku jakichkolwiek pytań, lub chęci nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu. Natychmiast się do Państwa odezwiemy i odpowiemy na wszystkie wątpliwości.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...