MONITOROWANIE, AKTUALIZACJA oraz MODERNIZACJA STRON

Administracja stron www to jeden z naszych głównych elementów, dzięki którym zapewniamy Państwu profesjonalną, bezproblemową oraz idącą z duchem czasu działalność Państwa firmy w internecie. Działalność ta jest wykonywana przy użyciu strony internetowej, o której stan dbają nasi eksperci.

Zapewniamy:

  • obserwację strony internetowej pod kątem jej funkcjonalności
  • monitorowanie strony (koszty monitorowania uzależnione są od czasu poświęcanego na administrowanie stroną)
  • testowanie funkcjonalności strony i naprawa ewentualnych błędów (zbyt długie logowanie, niedziałające adresy url, nieodpowiednie słowa kluczowe, brak formularzy kontaktowych, niepoprawna, lub zbyt skomplikowana realizacja zamówienia w sklepie, itp.)
  • aktualizowanie strony o najnowsze oprogramowanie a także dodawanie nowych aplikacji i elementów graficznych
  • rozbudowa menu głównego, bocznego, lub te dolnego
  • instalowanie galerii zdjęć
  • pozycjonowanie SEO strony pod kątem przeglądarki Google
  • oraz wiele innych

Jaki jest koszt monitorowania/administrowania stroną www?

Koszty wszystkich usług wliczonych w administrowanie Państwa strona internetową obliczany jest na podstawie tego jak długi czas ma byc przeznaczony na takie działanie. Po więcej informacji zapraszamy dzwoniąc do nas.

+48 77 448 70 30

Administracja stron www to profesjonalna usługa gwarantująca Państwu całościowy ogląd strony internetowej jak również jej aktualizację o wszelkie niezbedne i wymagane oprogramowanie, zmianę grafiki, czy też dodawanie kolejnych wersji językowych.

Kilka innych usług oferowanych przez naszą firmę:

Administracja stron www to nie jedyne nasze działanie – zapewniamy też kompleksową obsługę w zakresie pełnego marketingu zagranicznego, tworzenia i modernizacji stron, a także promocji firmy za granicą. W tym celu zapraszamy na naszą stronę:

www.promocjazagranica.pl

Prosimy o kontakt w przypadku zainteresowania naszymi usługami. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę, oraz dostosowanie do wymagań indywidualnego klienta.

Naszą ofertę kierujemy zarówno dla firm działających na rynku krajowym, jak również tym zagranicznym. Poza granicami Polski wspieramy przede wszystkim te z Wielkiej Brytanii (Szkocji, Walii, Irlandii Północnej, Anglii), Szwecji, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Danii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Czech i wszystkich pozostałych krajów. Na terenie Polski oferujemy wsparcie dla firm z największych miast (Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin) oraz wszystkich pozostałych. W przeważającej mierze realizujemy projekty w obrębie województwa opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Grodków, Ząbkowice Śląskie, Nysa, Otmuchów, Paczków, Głuchołazy, Prudnik, Korfantów).

Ostatnie realizacje

Ostatnie artykuły

PROJEKTOWANIE STRON WWW
PROJEKTOWANIE STRON WWW

Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej należałoby ją dobrze przemyśleć. Mamy tu na myśli dobrze zrobiony projekt strony, należy zastanowić...

czytaj dalej...
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ
CECHY DOBREJ WITRYNY INTERNETOWEJ

Użytkownicy internetu są bardzo niecierpliwi. Pierwsze sekundy decydują o tym czy zostaną na naszej stronie czy przejdą na stronę konkurencji. ...

czytaj dalej...
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?
DLACZEGO WARTO POSIADAĆ FIRMOWEGO BLOGA?

Po co Ci blog firmowy? Potrzebujesz kupić telefon i zaczynasz rozglądać się za ogłoszeniami? Znajdujesz atrakcyjną ofertę przez internet i...

czytaj dalej...
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI
ZASADY ODDAWANIA DRUKU DO DRUKARNI

Aby zachować najwyższą jakość wydruku należy zastosować się do poniższych wytycznych. Po pierwsze decydujemy się na konkretną drukarnię. Kontaktujemy się...

czytaj dalej...